Štamgast & Gurmán
Toto je inzerce. Proč ji ještě u nás nemáte také? Více ZDE

O nás

 

Štamgast&Gurmán je tištěný restaurační a food časopis, který přináší svým čtenářům šťavnaté informace z regionální gastronomie a zábavy. Jeho nádivku tvoří dobré jídlo a pití. Chutnou přílohou časopisu jsou ankety, rozhovory a soutěže. Kdo se chce více dozvědět o regionální gastronomii a dobré zábavě, ten čte Štamgast&Gurmán.

Web StamgastaGurman.cz je internetovou verzí tištěného časopisu, rozšířenou o aktuality a další informace související s gastronomií.

Vydavatelem je Jaroslav Střecha. Registrace MK ČR E 18555.  Tištěný, bezplatný časopis vychází každý druhý měsíc v nákladu 20.000 výtisků. Distribuce je zajištěna ve stojanech umístěných v restauracích, kavárnách, hotelech i obchodních centrech ve Zlínském kraji a ve velkoobchodech MAKRO.

Možnosti spolupráce

V případě zájmu o redakční nebo obchodní spolupráci nás prosím kontaktujte: obchod (zavináč) stamgastagurman.cz

Pro rozšíření magazínu do regionů v celé České republice hledáme frančízingové partnery, kteří mají chuť a zájem vydávat tišněný magazín Štamgast&Gurmán ve svém regionu. V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na e-mail: obchod (zavináč) stamgastagurman.cz

 

Reklama

 

Máte-li zájem o informace k možnostem inzerce, reklamy v našem magazínu a na www.StamgastaGurman.cz, kontaktujte nás prosím na e-mail: obchod (zavináč) stamgastagurman.cz Ceník inzerce v magazínu je ZDE.

 

Kontakty

 

Vydavatel:

Jaroslav Střecha, Tečovice 340, 763 02, Zlín 4, IČO 64523683

 

Redakce:

e-mail: redakce (zavináč) stamgastagurman.cz

 

 

Jaroslav Střecha

Obchod a marketing: obchod (zavináč) stamgastagurman.cz

obchodní manažer:

Jaroslav Střecha, DiS

j.strecha (zavináč) stamgastagurman.cz

+420-777-862-625

Vychytané.cz - fotky, fotoreporty, akce, parties     Golden Apple Cinema - multikino, Velké kino, kino Květen Zlín-Malenovice    
Gastro Novotný        
O nás | Reklama | Spolupráce | Kontakt
(c) Jaroslav Střecha, 2018, design DesignLabs.cz, úprava kódu a programování SPmedia.cz